هشدار مهم : شما در حال ارتباط با سامانه استخدام نیرو هستید، چنانچه قصد تماس با شرکت های مطرح شده در سامانه را دارید می بایست به سایت شرکت مربوطه مراجعه نموده و از طریق راه های ارتباطی آن شرکت سوالات استخدامی خود را مطرح نمائید.
نکته : چنانچه سوالی در خصوص روند دریافت خدمات دارید، ابتدا شرایط و قوانین سامانه را مطالعه کرده، سپس در صورت نیاز درخواست پشتیبانی ارسال نمائید.
ثبت آگهی :کارفرمای محترم چنانچه قصد ثبت آگهی استخدام دارید، می توانید از طریق تماس با شماره (71057360-021 داخلی 2) اقدام به ثبت آگهی نمائید.
هشدار : چنانچه درخواست بازگشت وجه پرداختی خود را دارید، فراموش نکنید در متن ارسالی خود شماره کارت بانکی که به نام شخص ثبت نام کننده باشد را نیز وارد نمائید.
تماس تلفنی : 71057360-021
(شنبه تا چهارشنبه 9 صبح تا 5 عصر)
(پنجشنبه 9 صبح تا 1 بعد از ظهر)
پست الکترونیکی : info@estekhdamniroo.ir
آدرس : در صورت تمایل به مراجعه به آدرس‌های موجود برای شرکت‌های معین در سامانه، لازم است به آدرس فیزیکی خود شرکت مربوطه مراجعه نمایید و نه به آدرس سامانه استخدام نیرو.
آدرس پستی سامانه استخدام نیرو : تهران، محله: دانشگاه تهران، بلوار کشاورز، خیابان 16 آذر، پلاک: 78، نوآوری و فناوری دانشگاه الزهرا، طبقه: 9 (مسئول مربوطه آقای مشایخی) کلیه خدمات ارائه شده بصورت برخط می باشد فلزا مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی صورت میپذیرد.