استخدام کارشناسی علوم انسانی در سال ۱۴۰۲

استخدام فرصت های شغلی کارشناسی علوم انسانی – استخدام با مدرک کارشناسی ، استخدام رشته علوم انسانی

سامانه استخدام نیرو در نظر دارد جهت تکمیل کادر نیروی انسانی درخواستی کارفرمایان با مدرک کارشناسی در رشته علوم انسانی اقدام به جذب نیرو نماید.

لذا متقاضیان همکاری می توانند از طریق سامانه استخدام نیرو فرم درخواست استخدام خود را تکمیل و ارسال نمایند.

 

استخدام در مقطع تحصیلی کارشناسی و رشته علوم انسانی در شاخه های تحصیلی زیر صورت می گیرد :

زبان و ادبیات فارسیعلوم جغرافیاییسیستم اطلاعات جغرافیاییزبان عربیعلوم اقتصادیعلوم ورزشیتاریخعلوم اجتماعیزبانهای باستانی ایرانزبانشناسیالهیات و معارف اسلامیفلسفهعلوم تربیتیعلم اطلاعات و دانش شناسیزبان فرانسهزبان انگلیسیزبان روسیزبان آلمانیمدیریت جهانگردیحقوقایران شناسیآموزش زبان ژاپنیزبان و ادبیات اردوعلوم سیاسی و روابط بین المللمطالعات جهانباستان شناسیروانشناسیحسابداریمطالعات زنانعلوم ارتباطات اجتماعیمددكاری اجتماعیمدیریتمشاورهمدیریت دریاییامور فرهنگیمحیطزیستاطلاعات و حفاظت اطلاعاتمجموعه مدیریت كسب و كارمدیریت دفاعیمدرسی معارف اسلامیمدیریت اطلاعاتیمطالعات دفاعی استراتژیکاطلاعات استراتژیكآمادمدیریت بحرانپدافند غیرعاملفرماندهی و مدیریت انتظامی

 

 

استخدام فوری کارخانه جات ، سازمان های خصوصی ، سازمان های دولتی ، شرکت های معتبر با مدرک کارشناسی در رشته تحصیلی علوم انسانی

با ثبت نام و تکمیل فرم استخدام در سامانه میتوانید از خدمات ویژه سامانه مختص کارجویان این رشته تحصیلی بهره مند شوید.

 

در معرفی کردن استخدام نیرو به عنوان سایت استخدام دوستان ، هم کلاسی ها و هم دانشگاهی های خود را فراموش نکنید.

 

ایجاد صفحه اختصاصی رزومه و انتشار در بانک رزومه

با ثبت نام و ایجاد رزومه در سامانه، رزومه شما در بانک رزومه منتشر شده و در دسترس تمامی کارفرمایانی که متقاضی نیرو با تخصص شما هستند قرار خواهد گرفت.

دریافت آگهی های استخدام مرتبط با رزومه شما با تحصیلات کارشناسی رشته علوم انسانی

با ثبت رزومه میتوانید تمامی فرصت های شغلی منتشر شده برای رشته تحصیلی و مقطع تحصیلی مد نظر را که مطابق رزومه شما هستند دریافت کنید.

ارسال خودکار رزومه شما به تمامی شرکت های نیازمند کارشناسی علوم انسانی

رزومه شما برای تمامی شرکت های که نیاز به مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته تحصیلی علوم انسانی دارند ارسال خواهد شد و کارفرمایان برای استخدام با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

برای دریافت نیازمندی های شغلی رشته علوم انسانی همین حالا رزومه خود را کاملا رایگان و به آسانی بسازید تا ما موقعیت های شغلی منتشر شده در سراسر ایران را برای شما ارسال کنیم.

فرصت های شغلی در سامانه استخدام نیرو

استخدام و کاریابی در تمام اصناف و تخصص ها با حقوق و مزایای مناسب در مقطع تحصیلی کارشناسی و رشته علوم انسانی

در سایتکاریابی ما که زیر مجموعه سامانه معتبر استخدامی استخدام نیرو است می توانید فرصت های شغلی رشته و مقطع تحصیلی خود را دریافت نمائید.

 

برای مشاهده صدها آگهی استخدام با تحصیلات کارشناسی و ورود به بازار کار همین حالا رزومه خود را در سامانه ثبت کرده تا فرصت های استخدامی جدید و استخدامی کشور را برای شما ارسال کنیم

اگر جویای کار در مقطع تحصیلی با توجه به تحصیلات خود هستید، سامانه استخدام نیرو با ارائه فرصت های استخدام امروز یافتن شغل را برای شما آسان میکند.

سایت کاریابی استخدام نیرو با فراهم کردن بهترین کانال کاریابی در مقاطع تحصیلی ، رشته ها و شاخه های دانشگاهی در تمامی شهرها و استان های ایران کاریابی سریع و آسوده خاطر را برای شما فراهم کرده است

 

همچنین در صورتی که به دنبال استخدام در مقاطع تحصیلی دیگر مرتبط با رشته علوم انسانی هستید میتوانید از زیر گزینه مد نظر را انتخاب کنید :

استخدام دیپلم علوم انسانیاستخدام فوق دیپلم علوم انسانیاستخدام لیسانس علوم انسانیاستخدام فوق لیسانس علوم انسانیاستخدام دکترا علوم انسانی

 

شرایط عمومی استخدام در رشته تحصیلی علوم انسانی مقطع کارشناسی

  • داشتن توانایی انجام کاری که جهت آن استخدام می‌شوند و سلامت جسمانی و روانی
  • عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات و عدم سابقه مؤثر محکومیت جزائی
  • تدین به دین اسلام یا تدین به یکی از ادیان رسمی ذکر شده در قانون اساسی کشور
  • نداشتن منع استخدام در دستگاه‌های دولتی به موجب آراء مراجع قانونی
  • التزام به قوانین جمهوری اسلامی ایران
  • دارای تابعیت جمهوری اسلامی ایران
 

 

 

 

در صورتی که مقطع تحصیلی شما کارشناسی نمی باشد میتوانید از لیست زیر مقطع تحصیلی خود را پیدا کرده و ثبت نام نمائید :