استخدام امور كشور و مدنی رشته علوم انسانی در مقطع کاردانی در سال ۱۴۰۳

استخدام فرصت های شغلی گرایش امور كشور و مدنی در مقطع کاردانی رشته علوم انسانی – استخدام با مدرک کاردانی ، رشته علوم انسانی ، شاخه تحصیلی امور كشور و مدنی

سامانه استخدام نیرو در نظر دارد جهت تکمیل کادر نیروی انسانی درخواستی کارفرمایان با مدرک کاردانی گرایش امور كشور و مدنی در رشته علوم انسانی اقدام به جذب نیرو نماید.

لذا متقاضیان همکاری می توانند از طریق سامانه استخدام نیرو رزومه خود را در قالب درخواست استخدام تکمیل و ارسال نمایند.

 


 

در صورتی که گرایش تحصیلی شما مربوط به دیگر گرایش های رشته ی علوم انسانی می باشد از لیست زیر بر روی گرایش مد نظر خود کلیک کنید.

آتش نشانیآزمایشگاه علوماقتصاد بازرگانیاقتصاد صنعتیاقتصادكار و بهره وریاقتصاد نظریالهیات حوزهالهیاتامور اداری و مالیامور بانكیامور بیمهامور پرورشیامور تربیتی و پرورشیامور دولتیامور فرهنگیامور كشور و مدنیامور گمركیامور مالی و مالیاتیاموزش ابتدائیآموزش حرفه و فنآموزش دینی و عربیآموزش راهنمایی و مشاورهآموزش زبان انگلیسیآموزش زبان و ادبیات فارسیآموزش علوم تجربیآموزش قران كریمآموزش كودكان استثناییآموزش و پرورش ابتدائیایرانگردی و جهانگردیبانكداریبرنامه ریزی آموزشیبرنامه ریزی درسیپیش دبستانیتاریختربیت بدنی و علوم ورزشیتربیت مربی امور تربیتیتربیت مربی مراكز پیش دبستانیتربیت معلم زبان و ادبیات فارسیتربیت معلم قرآنتربیت معلم مطالعات اجتماعیتغذیهتكنولوژی آموزشیجامعه شناسیجغرافیاجغرافیای انسانی و روستاییحرفه و فنحسابداری و بازرگانیحسابداریحقوق قضاییخبرنگاریخدمات اجتماعی امور فرهنگیخدمات پرورشی

 

شرایط عمومی استخدام در رشته تحصیلی علوم انسانی کاردانی امور كشور و مدنی

  • داشتن توانایی انجام کاری که جهت آن استخدام می‌شوند و سلامت جسمانی و روانی
  • عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات و عدم سابقه مؤثر محکومیت جزائی
  • تدین به دین اسلام یا تدین به یکی از ادیان رسمی ذکر شده در قانون اساسی کشور
  • نداشتن منع استخدام در دستگاه‌های دولتی به موجب آراء مراجع قانونی
  • التزام به قوانین جمهوری اسلامی ایران
  • دارای تابعیت جمهوری اسلامی ایران

 

دریافت آگهی های استخدام مرتبط با رزومه شما و گرایش تحصیلی امور كشور و مدنی

با تکمیل ثبت نام در سامانه جدیدترین فرصت های شغلی مرتبط با رزومه شغلی و تحصیلی خود را میتوانید دریافت کنید. همچنین سامانه میزان مطابقت را در فرصت های شغلی به شما نشان می دهد و به ترتیب مطابق ترین آگهی ها میتوانید بهترین انتخاب را برای استخدام داشته باشید.

 

ایجاد پروفایل اختصاصی و صفحه ی اختصاصی رزومه منطبق با مشخصات تکمیلی شما

با ثبت نام رزومه شما در بانک رزومه سایت و در بخش های استانی ، شهری، شغلی و تحصیلی سامانه منتشر می شود و همچنین میتوانید رزومه خود را با فرمت های استاندارد دریافت و دانلود کنید.

 


 

با معرفی کردن استخدام نیرو به عنوان سایت استخدام به دوستان خود جهت اشتغال کمک کنید.

استخدام فوری در کارخانه جات ، سازمان های دولتی ، سازمان های خصوصی و شرکت های معتبر با مدرک کاردانی در رشته تحصیلی علوم انسانی شاخه ی امور كشور و مدنی

با ثبت نام و تکمیل فرم استخدام در سامانه میتوانید از خدمات ویژه سامانه مختص کارجویان این گرایش/ شاخه تحصیلی بهره مند شوید.

 

ارسال خودکار رزومه شما برای شرکت های معتبری که نیاز به افراد تحصیل کرده در رشته علوم انسانی شاخه ی امور كشور و مدنی را دارند.

رزومه شما برای شرکت های که نیاز به مدرک تحصیلی کاردانی در رشته تحصیلی علوم انسانی دارند ارسال خواهد شد و کارفرمایان برای استخدام با شما تماس خواهند گرفت.

 

همچنین در صورتی که به دنبال استخدام در گرایش های تحصیلی دیگر مرتبط با شاخه ی امور كشور و مدنی هستید میتوانید از زیر گزینه مد نظر را انتخاب کنید :

استخدام کاردانی فوق دیپلم امور كشور و مدنی

 

در صورتی که مقطع تحصیلی شما مقطع دیگری می باشد میتوانید از لیست زیر مقطع تحصیلی خود را پیدا کرده و ثبت نام نمائید :