استخدام آموزش كودكان استثنایی رشته علوم انسانی در مقطع کاردانی در سال ۱۴۰۳

استخدام فرصت های شغلی گرایش آموزش كودكان استثنایی در مقطع کاردانی رشته علوم انسانی – استخدام با مدرک کاردانی ، رشته علوم انسانی ، شاخه تحصیلی آموزش كودكان استثنایی

سامانه استخدام نیرو در نظر دارد جهت تکمیل کادر نیروی انسانی درخواستی کارفرمایان با مدرک کاردانی گرایش آموزش كودكان استثنایی در رشته علوم انسانی اقدام به جذب نیرو نماید.

لذا متقاضیان همکاری می توانند از طریق سامانه استخدام نیرو رزومه خود را در قالب درخواست استخدام تکمیل و ارسال نمایند.

 


 

در صورتی که گرایش تحصیلی شما مربوط به دیگر گرایش های رشته ی علوم انسانی می باشد از لیست زیر بر روی گرایش مد نظر خود کلیک کنید.

آتش نشانیآزمایشگاه علوماقتصاد بازرگانیاقتصاد صنعتیاقتصادكار و بهره وریاقتصاد نظریالهیات حوزهالهیاتامور اداری و مالیامور بانكیامور بیمهامور پرورشیامور تربیتی و پرورشیامور دولتیامور فرهنگیامور كشور و مدنیامور گمركیامور مالی و مالیاتیاموزش ابتدائیآموزش حرفه و فنآموزش دینی و عربیآموزش راهنمایی و مشاورهآموزش زبان انگلیسیآموزش زبان و ادبیات فارسیآموزش علوم تجربیآموزش قران كریمآموزش كودكان استثناییآموزش و پرورش ابتدائیایرانگردی و جهانگردیبانكداریبرنامه ریزی آموزشیبرنامه ریزی درسیپیش دبستانیتاریختربیت بدنی و علوم ورزشیتربیت مربی امور تربیتیتربیت مربی مراكز پیش دبستانیتربیت معلم زبان و ادبیات فارسیتربیت معلم قرآنتربیت معلم مطالعات اجتماعیتغذیهتكنولوژی آموزشیجامعه شناسیجغرافیاجغرافیای انسانی و روستاییحرفه و فنحسابداری و بازرگانیحسابداریحقوق قضاییخبرنگاریخدمات اجتماعی امور فرهنگیخدمات پرورشی

 

ارسال خودکار رزومه شما برای شرکت های معتبری که نیاز به افراد تحصیل کرده در رشته علوم انسانی شاخه ی آموزش كودكان استثنایی را دارند.

رزومه شما برای شرکت های که نیاز به مدرک تحصیلی کاردانی در رشته تحصیلی علوم انسانی دارند ارسال خواهد شد و کارفرمایان برای استخدام با شما تماس خواهند گرفت.

 

شرایط عمومی استخدام در رشته تحصیلی علوم انسانی کاردانی آموزش كودكان استثنایی

  • داشتن توانایی انجام کاری که جهت آن استخدام می‌شوند و سلامت جسمانی و روانی
  • عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات و عدم سابقه مؤثر محکومیت جزائی
  • تدین به دین اسلام یا تدین به یکی از ادیان رسمی ذکر شده در قانون اساسی کشور
  • نداشتن منع استخدام در دستگاه‌های دولتی به موجب آراء مراجع قانونی
  • التزام به قوانین جمهوری اسلامی ایران
  • دارای تابعیت جمهوری اسلامی ایران

 

دریافت آگهی های استخدام مرتبط با رزومه شما و گرایش تحصیلی آموزش كودكان استثنایی

با تکمیل ثبت نام در سامانه جدیدترین فرصت های شغلی مرتبط با رزومه شغلی و تحصیلی خود را میتوانید دریافت کنید. همچنین سامانه میزان مطابقت را در فرصت های شغلی به شما نشان می دهد و به ترتیب مطابق ترین آگهی ها میتوانید بهترین انتخاب را برای استخدام داشته باشید.

 


 

ایجاد پروفایل اختصاصی و صفحه ی اختصاصی رزومه منطبق با مشخصات تکمیلی شما

با ثبت نام رزومه شما در بانک رزومه سایت و در بخش های استانی ، شهری، شغلی و تحصیلی سامانه منتشر می شود و همچنین میتوانید رزومه خود را با فرمت های استاندارد دریافت و دانلود کنید.

 

با معرفی کردن استخدام نیرو به عنوان سایت استخدام به دوستان خود جهت اشتغال کمک کنید.

استخدام فوری در کارخانه جات ، سازمان های دولتی ، سازمان های خصوصی و شرکت های معتبر با مدرک کاردانی در رشته تحصیلی علوم انسانی شاخه ی آموزش كودكان استثنایی

با ثبت نام و تکمیل فرم استخدام در سامانه میتوانید از خدمات ویژه سامانه مختص کارجویان این گرایش/ شاخه تحصیلی بهره مند شوید.

 

همچنین در صورتی که به دنبال استخدام در گرایش های تحصیلی دیگر مرتبط با شاخه ی آموزش كودكان استثنایی هستید میتوانید از زیر گزینه مد نظر را انتخاب کنید :

استخدام کاردانی فوق دیپلم آموزش كودكان استثنایی

 

در صورتی که مقطع تحصیلی شما مقطع دیگری می باشد میتوانید از لیست زیر مقطع تحصیلی خود را پیدا کرده و ثبت نام نمائید :